Obsesja maniakalna,czystości,lęk przed miłością,odchudzania,obsesja jedzenia,obsesja psychologia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Obsesja maniakalna,czystości,lęk przed miłością,odchudzania,obsesja jedzenia,obsesja psychologia

You are not connected. Please login or register

Lęk przed miłością

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Lęk przed miłością Empty Lęk przed miłością Czw Kwi 05, 2012 10:49 am

Admin


Admin

Lęk przed miłością


"Nie ma bojaźni w miłości, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się udręka Ale kto boi nie została dokonana doskonały w miłości." 1.

Jak zauważyliśmy w piątkowe dzienne napotkać pewne nierozwiązane lęki z przeszłości mogą nam szkodzić i utrudniać lub nawet blokować nas przed staniem i robienie wszystkiego, czego Bóg wzorowanym dla nas być i robić. Chociaż prawdą jest, że doskonała miłość usuwa lęk, nierozwiązane strach może blokować miłość.
Lęk przed miłością
Na przykład w dzisiejszym świecie liczb niezliczonych ludzi są przerażeni poprzez nadużycia lub innego rodzaju. Pomyśl o terrorze żyjących w wojną miejscach, gdzie rodzice zabitych dzieci są bez dachu nad głową, kobiety są gwałcone, a domy są zniszczone. Pomyśl też o dzieci, które są nadużywane, fizycznie, emocjonalnie i / lub seksualnie w każdym społeczeństwie. Jeśli te obawy i strach mają do czynienia, rozpatrywane i rozwiązywane, człowiek może być znacznie ograniczona lub nawet kiedy emocjonalnie upośledzony w dorosłym życiu przez tych ukrytych oprawców.

Aby być doskonały w miłości, konieczne jest, aby te ukryte prześladowcy mieć do czynienia i rozwiązany. Chciałbym mieć prostą, łatwą odpowiedź na rozwiązywaniu tych obaw, ale ja nie. Mogę tylko mówić realistycznie z własnego doświadczenia. Z powodu przerażającej doświadczenia we wczesnym dzieciństwie pozostało mi na pochowany terroru, który spowodował mi nieświadomie uruchomić z miłości dużo w moim życiu.
Lęk przed miłością
Na siebie ryzyko bycia powtarzają, oto jak ja pokonał mój głęboki siedzącego strach. W mojej samotności i rozpaczy dosłownie błagali Boga, by skonfrontować mnie z prawdą i rzeczywistością, co mi przyczyniając się do sytuacji byłem w. Niemal od razu widziałam, jak codependent byłem co spowodował mnie do konieczności błędem miłości. I wtedy przyszedł do wniosku, że byłem biegnącej od bliskich związkach całe moje życie ze strachu przed byciem zranionym ponownie. Raz widziałem i przyznał mój problem, byłem w stanie realistycznie prosić Boga, by doprowadzić mnie do pomocy musiałem przezwyciężyć mój problem. Odpowiedź nie przyszła łatwo, ale została ustalona z Bożą pomocą i robić to, co muszę zrobić (pobierz w terapii głębokości) do pokonania mój strach inaczej wiedziałem, że będę działać z miłości do końca mojego życia.

Co robią inni do nas zranić jest ich problem. Jak reagujemy jest nasz problem i naszym obowiązkiem jest go pokonać. Tak więc pierwszym krokiem w przezwyciężaniu nasze lęki uczy się modlić odpowiednią modlitwę, bo jest tylko wtedy, gdy przyjmujemy i mają swoje problemy, że jesteśmy w stanie otworzyć i otrzymać pomoc od Boga, ani dla nikogo innego.
Lęk przed miłością
Sugerowana modlitwę: "Boże, pomóż mi widzi strach w moim życiu, która blokuje się miłość Daj mi odwagę, by skonfrontować go i prowadzą mnie do pomocy muszę go pokonać, więc mogę być doskonały lub kompletne. miłość. Dziękuję za wysłuchanie i odpowiedzi na moje modlitwy. Na szczęście, w imię Jezusa, amen. "

https://obsesja.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach