Obsesja maniakalna,czystości,lęk przed miłością,odchudzania,obsesja jedzenia,obsesja psychologia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Obsesja maniakalna,czystości,lęk przed miłością,odchudzania,obsesja jedzenia,obsesja psychologia

You are not connected. Please login or register

Strach przed ślimakami

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Strach przed ślimakami Empty Strach przed ślimakami Czw Kwi 05, 2012 10:37 am

Admin


Admin

Strach przed ślimakami

Fobie są niesamowite.

Mogą one często pochodzą z najbardziej niezwykłych miejsc i doświadczeń najprostszych

Fobie są niesamowite. Mogą one często pochodzą z najbardziej niezwykłych miejsc i doświadczeń najprostszych.

Mój klient (który dał mi pozwolenie na napisanie tego artykułu) przyszedł do mnie z powodu fobii ślimaków i ślimaki i tego typu rzeczy Jelly Fish i wody.

Ślimaki było jak zawsze prawdziwy zabójca. Jeden ślimaki podające ona cofa się w swoim siedzeniu i wzburzony. To był naprawdę wspaniały fobia.

W NLP istnieje proces zwany Leczenie fobii. Jest to proces, które tworzą tak zwany podwójny zdysocjowanej stan, tzn. osoba zobaczyć to sami "widzenie" doświadczenie. To zazwyczaj rozwiązuje większość fobie. Jednak po uruchomieniu ten proces kilka razy było tylko kilka zmian.

"Czuję się zablokowany" donosiła: "jak coś jest nie zatrzymując mnie od ustalenia tego".

Zacząłem uruchamiać niektóre EFT procesy z nią i po chwili zaczęła zauważać, że czuła się mniej zablokowany. Ona również zauważyła uczucie w ciele mieszania i gniewu, który nie był tam wcześniej.

Używając techniki hipnozy mój klient po to uczucie i zauważyłem, że ona staje się coraz bardziej wzburzony. Kontynuując hipnozy i formularz lub regresji zauważyła uczucie, zintensyfikowania aż coś niezwykłego się stało ...

"O mój Boże!" Wykrzyknęła. Położyła głowę na dłoniach i powiedział: "O mój Boże, nie mogę w to uwierzyć, że niewiele gnojka". I zaczęła się śmiać.

Historia:
Jest to dzień lata, a mój klient jest mała dziewczynka gra na basen. Ona jest w pełni ubrany i tylko nad dziećmi własną firmę, gdy jej brat zakrada się za nią i popycha ją do basenu. Basen jest zimno, a ona natychmiast odczuwa szok i zamieszanie, sapie i chwytając za bezpieczeństwo.

Ona wychodzi z wody, aby dostać się do brzegu basenu i jak ona sięga i chwyta brzegu basenu jej ręka sięga pod krawędzią basenu, gdzie, jak się domyślacie, istnieją nieliczne slimy, śliskie "brzydka" ślimaki.

Jej ręce chwycić i squish te ślimaki i natychmiast jest ona głęboko i głęboko odparci.

Wydaje się, że połączenie z prądem, zimno, gniew na pchnął samopoczucie, zamieszanie i ostatecznie odrażające doświadczenie ślimaków wystarczyło, aby stworzyć silną i 25 lat dużo fobii.

To było całkiem zabawne, aby zobaczyć jej brakiem reakcji kiedy powiedziałem słowo ślimak i poprosił ją, aby wyobrazić sobie, zbierając jednego z nich - nic nie chciała nawet za ten bez znacznego dyskomfortu - bez namysłu.

https://obsesja.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Strach czy miłość

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach