Obsesja maniakalna,czystości,lęk przed miłością,odchudzania,obsesja jedzenia,obsesja psychologia

You are not connected. Please login or register

Lęk przed alkoholem

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Lęk przed alkoholem on Czw Kwi 05, 2012 10:56 am

Admin


Admin
Definicja Methyphobia lub lęk przed alkoholem. W tym artykule omówiono przyczyny, objawy, diagnozowanie i leczenie tej fobii.

Methyphobia jest intensywny, irracjonalny strach przed alkoholem. Znany również jako Potophobia, methyphobic osoba może rzeczywiście obawiać się ludzie, którzy spożywają alkohol lub utraty kontroli, gdy jest on spożywany. Osoby zainfekowane przez ten fobii będzie aktywnie uniknąć sytuacji, w której mogą być narażone na działanie alkoholu. W efekcie mogą one uniknąć spotkania rodzinne, takie jak śluby czy święta.

Co powoduje Methyphobia?Jak w przypadku wszystkich fobii, osoba radzenia sobie z Methyphobia doświadczył prawdziwe traumy pewnego rodzaju. Następnie, że traumatyczne doświadczenie jest konsekwentnie i automatycznie kojarzone z alkoholem.

Być może, jako dziecko, methyphobic zobaczył skutki nadmiernego alkoholu z powodu rodzicielskich nadużyć nim. Być może ta osoba ma osobiste doświadczenia z nadmiernego picia i zajmuje się negatywnych, skutków niszczących tego zachowania. Może ta osoba po prostu nie lubił smak alkoholu i fobii opracowanej przez lata. Być może osoba zagrożona z Methyphobia oglądałem negatywnych i lękliwe odruchy innych, w konfrontacji z alkoholem i po prostu nauczył się naśladować tę odpowiedź.
Lęk przed alkoholem
Niezależnie od przyczyny, methyphobic osoba może doświadczać lęku i emocjonalnego zamętu, który jest całkowicie destrukcyjne ich zdolność do funkcjonowania.
Jakie są objawy Methyphobia?

Objawy Heliophobia są indywidualne i różnią się między ludźmi. Niektórzy ludzie, w konfrontacji z ich strachu alkoholu, może zacząć się pocić, czuć lekki dyskomfort lub stać się niedobrze. Na przeciwległym końcu spektrum, inni ludzie są tak poważnie zagrożona przez ten fobii, które mogą występować paraliżujący lęk lub ataki paniki.
Inne objawy Methyphobia mogą obejmować:
Suchość w jamie ustnej
Kołatanie serca
Drętwienie
Rosnące Senses
Duszność
Zawroty głowy
Napięcie mięśniowe
Hiperwentylacja
Drżenie
Szybkie bicie serca
Uczucie Out of Control
Czując się w pułapce i nie mogąc uciec
Intensywne Uczucie nadciągającej katastrofy
Jak jest Methyphobia zdiagnozowano?

Zdecydowana większość przypadków Methyphobia na własny zdiagnozowana. Jednostka zdaje sobie sprawę, że ich strach alkoholu jest irracjonalna i poważnego naruszenia ich zdolności do funkcjonowania na co dzień.

Methyphobic osoba może omawiać ich fobię z lekarzem podstawowej. Rzadko Methyphobia diagnozy lekarz na podstawie tej wstępnej rozmowie z pacjentem. Więcej rutynowo, po wykluczeniu wszelkich medyczną przyczynę tej fobii, lekarz skieruje osobę do szpitala psychiatrycznego służby zdrowia, dla kompleksowej oceny i ewaluacji.
Jak jest Methyphobia leczyć?
Lęk przed alkoholem
Gdy strach staje się intensywny alkoholu wystarczy, aby zakłócić zdolność osoby do funkcjonowania, istnieje wiele sposobów leczenia Methyphobia.
Mogą one obejmować:
Skierowanie od lekarza podstawowej do terapeuty, który specjalizuje się w leczeniu fobii.
Tradycyjne "Dyskusja" terapia, która nauczy osoby do rozpoznawania i kontrolowania własnych fobii.
Hipnoterapia.
Terapia ekspozycji.
Samopomocy techniki, takie jak celowy zwiotczenia r.
Grupy wsparcia z innymi ludźmi, którzy radzą sobie z tym konkretnym fobii.
Behawioralnej lub Terapia Odczulanie.
Techniki relaksacyjne, takie jak głębokie oddychanie i wizualizacji.
W ciężkich przypadkach Methyphobia, anty-lęk leki mogą być przepisane.
Lęk przed alkoholem
Methyphobia jest intensywny, irracjonalny strach przed alkoholem. Czasem, że strach może stać się tak przytłaczająca, aby całkowicie zatrzymać osoby zdolności funkcjonowania na co dzień. Nieograniczony, Methyphobia może stać wyniszczające warunkiem, że koliduje z osobistym jednostki życia, ich życiu społecznym i obowiązków służbowych. Nieleczona, Methyphobia może mieć destrukcyjny wpływ na każdy aspekt życia człowieka.

Zobacz profil autora http://obsesja.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach