Obsesja maniakalna,czystości,lęk przed miłością,odchudzania,obsesja jedzenia,obsesja psychologia

You are not connected. Please login or register

Lęk przed alkoholem

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Lęk przed alkoholem on Czw Kwi 05, 2012 10:54 am

Admin


Admin
Strach Alkoholu
Sposoby, które pomogą Ci pokonać swój strach alkoholu.

Czy masz lub znasz kogoś kto ma lęk, ataki paniki i lęku alkoholu? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat objawów, przyczyn i sposobów przezwyciężenia strachu alkoholu.

Co jest strach Alkoholu

Niektórzy mogą się zastanawiać dlaczego o strachu alkoholu byłoby problemu. Po wszystkim wiele stosunki zostały zniszczone przez alkohol. Potophobia mogą być złożone i mogą mieć moralny składnik do strachu.

Niektóre osoby mogą obawiać alkoholu na podstawie przekonań religijnych. Obserwując innych, którzy albo stają się alkoholikami lub brały udział w niebezpiecznej lub krępujące działalność po pijanemu.
Lęk przed alkoholem
Przyczyny Potiphobia

Mamy poruszył niektóre z przyczyn, ale spójrzmy na niektóre z nich bardziej szczegółowo.

Religijne wychowanie mogą nacisk potencjał grzech konsumpcji alkoholu. Może to alkohol wydaje się "zakazanym owocem", że należy unikać za wszelką cenę.

Możliwe jest, że urodziłeś się w rodzinie, która wydaje się mieć predyspozycje do alkoholizmu. Można obawiać się alkoholu, ponieważ chcemy, aby chronić się przed staniem alkoholikiem.
Lęk przed alkoholem
MedicineNet.com wskazuje, że strach może być również nazywane "Dipsophobia, słowo pochodzi od greckiego" dipsa "(pragnienie) i" Phobos "(strach). "Dipsa" jest również wykorzystywane do tworzenia słów "alkoholizm" (nieprawidłowe łaknienie alkoholu) i "dipsosis" (schorzenie charakteryzuje się nieprawidłowym pragnienia).

W tym przypadku strach może być pożądanie alkoholu lub raz skosztował pragnienie napój będzie pokonać przyczyny. Co ciekawe jest to jedna fobia, że ​​większość ekspertów nie może domagać trzeba wyleczyć jak abstynencja jest powszechnie uważany w pozytywnych kategoriach związanych ze spożyciem alkoholu. Kluczowym problemem tej fobii jest osobniki mocy dać alkoholu kontrolować, gdzie iść i kto może się zaprzyjaźnić. W tym przypadku może to być wielki debilitator.

Objawy lęku Alcohol
Lęk przed alkoholem
Jednym z najczęstszych objawów może faktycznie stanowić problem dla dobrobytu społecznego jednostki. Że objawem jest silny niechęć do każdego miejsca, gdzie alkohol może być lepszy. Może to oznaczać nie uczęszczanie do znajomych ustanowienie gastronomiczne mogą chcieć odwiedzić. To może oznaczać, brakuje na targach powiatu lub społeczności zdarzeń ze względu na obecność alkoholu. Może to również oznaczać, powyższe spotkania rodzinne, gdzie alkohol będzie potencjalnie lepszy.

Inne objawy to ...
Szybkie bicie serca
Nudności
Poczucie odrazy
Atak paniki
Suchość w ustach
Wzmożone pocenie się
Uczucie strachu

Ci, którzy mają ten strach może nawet zobaczyć ich fobii jako punkt przewagi nad tymi, którzy mogą zdecydować się spożywać alkoholu. Ogólnie rzecz biorąc nie będzie wyrażenie strach w ten sposób.

Pokonanie strachu przed alkoholem

Głównym powodem, aby przezwyciężyć swój strach alkoholu byłoby połączyć z innymi, którzy nie mogą dzielić swoją niechęć do tego, co może boisz się najbardziej. Może się okazać, że nadal można odmówić picia, ale toleruje przebywanie z tymi, którzy mogą zdecydować się zrobić. Można znaleźć może nawet być towarzyski w procesie - gdy strach jest pod opieką.

Ten strach można przeciwdziałać zrozumienia, że ​​niechęć do alkoholu może być przeszkodą, jeśli chodzi o relacje. Terapia może pomóc, ale zaufanym przyjacielem może być tańsze i równie przydatna opcja.

Zobacz profil autora http://obsesja.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach