Obsesja maniakalna,czystości,lęk przed miłością,odchudzania,obsesja jedzenia,obsesja psychologia

You are not connected. Please login or register

Lęk przed miłością

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Lęk przed miłością on Czw Kwi 05, 2012 10:50 am

Admin


Admin
Lęk przed miłością - co mgliste pojęcie. To jak pomieszanie tych, którzy przysięgają, odkąd weszli do Las Vegas, że pustynia powoduje wodę. W rzeczywistości, pustynia daje tak mało wody, że import rzeczy do Vegas w wielkim kosztem. Ale kiedy płynie woda i tinkles lodu w bębnowej, zapominamy, siedząc przy basenie sprawującego tę osobliwość w ręku i coraz bardziej niedbale asocjacyjny przez godzinę, że żaden z nich należy tutaj, lub że jeden bit z nim może przyjść z zewnątrz.

Pamiętaj, że nie cierpienie rodzi się z miłości - to musi być trucked z drugiej strony gór. To sprawia, że ​​tak mało poczucia skojarzyć coś tak pięknego jak miłość z okropnych rzeczy jak bólu i smutku, bólu i krzywdy. Jednak po kilku wypraw do linii frontu intymności, miłość-Hurt połączenie zostanie podłączony w naszych głowach tak mocno jak woda w Vegas.

Strach może nas niepokoić o miłości, a jeśli to wszystko się stało, możemy z tym żyć, ale strach stawia nas całkowicie oderwany z rzeczywistością: to sprawia, że ​​zapominamy, co kochający to, co kochający robi, i co oznacza miłość.

Rozwiązaniem jest przywrócenie prawdziwego obrazu miłości, łamanie, że fałszywe skojarzenia między miłością i doświadczenia negatywne. TOP
Lęk przed miłością
Jak ból zostaje połączony kochać

Wszelkie dwie pozycje mogą i będą się wiązać jeśli się jednocześnie. Pies Pawłowa salivated na dźwięk dzwonu bo po wielu doświadczeniach, że "dowiedział się, że" dzwony spowodować karmy dla psów. W wyniku wielu doświadczeń z egoistycznych i UNloving postaw i zachowań, które zaszły w kontekście znanego jako relacji miłości, możemy "nauczyć się" też. Budujemy związek bólu z miłości i że stowarzyszenie tworzy Pawłowa odruch strachu. Ale kwestia przyczyny i skutku jest trudna sprawa: można łatwo odczytać rzeczy złe.

Przypadek związany z błędną Diagnostyki

Kobieta spadła strasznie źle w okresie, kiedy stało się spożywać świeże owoce w obfitości. Ona obwinia swoją chorobę na owocach w swojej diecie, mimo że owoc nie był jego przyczyną. W wyniku jej niewłaściwego wniosku, że przestał jeść owoce, na jej niekorzyść.


Jeśli osoba zapomina, że ​​miłość jest czysto dobry i myśli, a nie, że cierpienie rodzi się z miłości, a potem strach wynikający z pewnością zniszczyć miłość. Niestety, nasze negatywne przekonania spowoduje niekończące powtórzeń negatywnych doświadczeń, dopóki nie dowiedzieć się, co ból pochodzi od co. Jeśli "nauczyć się" z bólem, że miłość jest niebezpieczna i stwierdzić, że mieliśmy lepiej działać egoistycznie chronić się przed tzw niebezpieczeństwach miłości, podnosimy naszą obronę - i zwiększyć nasze wykroczenia, też. Więcej unloving stajemy, tym gorzej robi się, dopóki nie będziemy tracić nasze szanse na prawdziwej intymności. Prawidłowe wnioski z bolesnych doświadczeń nie jest to, że Miłość jest niebezpieczna, ale że egoizm zgrać swe serce, a SELF-koncern kompresować cię do czarnej chmury.
Lęk przed miłością
Podobnie jak pokusą diabła trójkąta, paranoja ma pewną odwołanie do pysche. Ale jako istoty duchowe, wolimy prawdziwe bezpieczeństwo miłości do rzeczywistych zagrożeń związanych z dystansu. Nigdy tak naprawdę nie są szczęśliwi z wyjątkiem, kiedy jesteśmy bardziej zainteresowani kogoś innego niż siebie. To jest nasze doświadczenie! Byliśmy na najszczęśliwszych kiedy byliśmy naprawdę kochać. Pamiętasz te dobre wspomnienia! TOP

Oceny osobistych doświadczeń z intymności

Gdy złapiemy się obawiając się miłości, w jaki sposób wyrównać się z rzeczywistością miłości? Być może moglibyśmy czytać książki o miłości albo posłuchać inspirujących mówców. Takie środki mogą zapewnić wzmacniacza strzał dla duszy. Ale jak ujęć przypominających, które pracują poprzez mobilizację organizmu własne mechanizmy obronne, poradniki miłość może zrobić nic lepszego - i nie więcej - niż umieścił nas w kontakcie z własnego doświadczenia miłości.

Od osobiste doświadczenie niesie najbardziej przekonującą moc, zastanów się własnymi doświadczeniami - głęboko. Ocenić smutne i złe wspomnienia. Pomyśl o bolesnych intymności ty poniesione w przeszłości. Czyżby miłość relacje, czy nie? Ponieważ mieli trochę miłości w nich, nazwał je kochać relacje. Ale prawdę mówiąc, to nie miłość, która zaatakowała te intymności.

Wiele z nich jest przekonany, że miłość rani i pokazuje swoje blizny bitewne aby to udowodnić. Ale co spowodowało te blizny? Czy to delikatne pieszczoty, być może, lub spojrzenie przetargu? A może to walk, zdrad, nadużycie? Nie ma wątpliwości: to są blizny UNLOVE, nie z miłości. Nie ma sensu udawać: był unlove, ego, egoizm i reaktywność że zostawił blizny.

Ocenić miłe wspomnienia. Miłe wspomnienia z miłości przypominają nam, co naprawdę czuje się jak kochać i jak. Pamiętam czas, kiedy były wolne od siebie niepokoju, całym sercem kochać kogoś i bycia kochanym przez nich. Możesz szybować jak orzeł - wolny, bezpieczny, błogi i silny. Miłość stworzył te piękne uczucia. Sposób, aby zachować dobre imię love jasne jest, aby pamiętać, co było przyczyną tych doświadczeń. Nie ma sensu udawać. TOP

Zapoznaj się z kwaśną z miłości słodkie i kwaśne!

Z pewnością miłość posiada nic godnego strachu. Dwa emocjonalnie niedojrzałe ludzie wyznają wieczną miłość, a następnie walczyć na śmierć i obwiniać cały bałagan na siebie i na miłości. Ale ten ból jest tylko wynikiem niekonsekwencji i nieodpowiedzialności w kontekście miłości.

Kochaj prawdziwie, hojnie, i konsekwentnie, aby pokazać sobie i innym, że miłość jest czysto dobra. Być może raniące, miłości i nienawiści relacje stylu z przeszłości wszyscy możemy zarządzać w naszej emocjonalnej powijakach, ale teraz jesteśmy gotowi na coś bardziej prawdziwie kochający, i bardziej konsekwentnie tak. Weźmy kwaśny wykorzystać do zupy słodko-kwaśnym - przyjmując unlove ze stosunków. Spójność miłość jest wszystkim czego potrzebujemy, aby wyczyścić dobre imię miłości.

Zobacz profil autora http://obsesja.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach