Obsesja maniakalna,czystości,lęk przed miłością,odchudzania,obsesja jedzenia,obsesja psychologia

You are not connected. Please login or register

Lęk przed miłością

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Lęk przed miłością on Czw Kwi 05, 2012 10:49 am

Admin


Admin
Lęk przed miłością


"Nie ma bojaźni w miłości, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się udręka Ale kto boi nie została dokonana doskonały w miłości." 1.

Jak zauważyliśmy w piątkowe dzienne napotkać pewne nierozwiązane lęki z przeszłości mogą nam szkodzić i utrudniać lub nawet blokować nas przed staniem i robienie wszystkiego, czego Bóg wzorowanym dla nas być i robić. Chociaż prawdą jest, że doskonała miłość usuwa lęk, nierozwiązane strach może blokować miłość.
Lęk przed miłością
Na przykład w dzisiejszym świecie liczb niezliczonych ludzi są przerażeni poprzez nadużycia lub innego rodzaju. Pomyśl o terrorze żyjących w wojną miejscach, gdzie rodzice zabitych dzieci są bez dachu nad głową, kobiety są gwałcone, a domy są zniszczone. Pomyśl też o dzieci, które są nadużywane, fizycznie, emocjonalnie i / lub seksualnie w każdym społeczeństwie. Jeśli te obawy i strach mają do czynienia, rozpatrywane i rozwiązywane, człowiek może być znacznie ograniczona lub nawet kiedy emocjonalnie upośledzony w dorosłym życiu przez tych ukrytych oprawców.

Aby być doskonały w miłości, konieczne jest, aby te ukryte prześladowcy mieć do czynienia i rozwiązany. Chciałbym mieć prostą, łatwą odpowiedź na rozwiązywaniu tych obaw, ale ja nie. Mogę tylko mówić realistycznie z własnego doświadczenia. Z powodu przerażającej doświadczenia we wczesnym dzieciństwie pozostało mi na pochowany terroru, który spowodował mi nieświadomie uruchomić z miłości dużo w moim życiu.
Lęk przed miłością
Na siebie ryzyko bycia powtarzają, oto jak ja pokonał mój głęboki siedzącego strach. W mojej samotności i rozpaczy dosłownie błagali Boga, by skonfrontować mnie z prawdą i rzeczywistością, co mi przyczyniając się do sytuacji byłem w. Niemal od razu widziałam, jak codependent byłem co spowodował mnie do konieczności błędem miłości. I wtedy przyszedł do wniosku, że byłem biegnącej od bliskich związkach całe moje życie ze strachu przed byciem zranionym ponownie. Raz widziałem i przyznał mój problem, byłem w stanie realistycznie prosić Boga, by doprowadzić mnie do pomocy musiałem przezwyciężyć mój problem. Odpowiedź nie przyszła łatwo, ale została ustalona z Bożą pomocą i robić to, co muszę zrobić (pobierz w terapii głębokości) do pokonania mój strach inaczej wiedziałem, że będę działać z miłości do końca mojego życia.

Co robią inni do nas zranić jest ich problem. Jak reagujemy jest nasz problem i naszym obowiązkiem jest go pokonać. Tak więc pierwszym krokiem w przezwyciężaniu nasze lęki uczy się modlić odpowiednią modlitwę, bo jest tylko wtedy, gdy przyjmujemy i mają swoje problemy, że jesteśmy w stanie otworzyć i otrzymać pomoc od Boga, ani dla nikogo innego.
Lęk przed miłością
Sugerowana modlitwę: "Boże, pomóż mi widzi strach w moim życiu, która blokuje się miłość Daj mi odwagę, by skonfrontować go i prowadzą mnie do pomocy muszę go pokonać, więc mogę być doskonały lub kompletne. miłość. Dziękuję za wysłuchanie i odpowiedzi na moje modlitwy. Na szczęście, w imię Jezusa, amen. "

Zobacz profil autora http://obsesja.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach