Obsesja maniakalna,czystości,lęk przed miłością,odchudzania,obsesja jedzenia,obsesja psychologia

You are not connected. Please login or register

Strach czy miłość

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Strach czy miłość on Czw Kwi 05, 2012 10:48 am

Admin


Admin
Wszystko, co myśleć i robić, są tylko dwie pozycje, które Planujemy i działając z. Strach czy miłość. Możesz mieć ten sam zamiar lub działanie, ale może to być strach siedzibę lub miłość oparta. Ten sam zamiar lub działanie będzie miało dwa różne wpływa na rzeczywistość w zależności od rodzaju energii, która idzie razem z nim. Kiedy zaczniesz działać i zamierzają ze strachu, przyciągnąć odpowiednich warunków stworzonych przez strach. Kiedy zaczniesz działać i zamierzają z miłości, przyciągnąć odpowiednich warunków stworzonych przez miłość.

Myśli i czyny odwagi może być strach czy miłość oparta. Mimo, że odwaga ma być przeciwieństwem strachu, ale perspektywa odwagi może potwierdzić lub zanegować strach. Kiedy myśleć i działać z nastawieniem odwagi, która jest z perspektywy strachu, starasz się podbić swoje obawy. Intencją coraz silniejsze niż twoje lęki potwierdza istnienie strachu. Ale kiedy myśleć i działać z nastawieniem odwagi, która jest z perspektywy miłości, jesteś przekraczając swoje obawy. Odwaga staje się niewypowiedziane pojęcie. Nie masz żadnych obaw do podbicia, jesteś po prostu nie działać z serca i do wyrażania Co znajduje się wewnątrz swobodnie.

Wszystkie zamierzenia i działania, które są oparte strach służyć do gromadzenia władzy nad innymi. Zyskasz moc, aby można było bronić przed tym, co próbuje cię skrzywdzić lub zaatakować i pokonać wszystko, co jest paraliżuje cię dostajesz to, czego chcesz. Więcej energii zbierzesz, tym więcej trzeba zachować gromadzenia. Strach bazie zamiar i działanie tworzy opozycję, konkurencji i wrogów. Stajesz się silniejszy, tym silniejsza opozycja, a konkurencja objawi się, aby sprawdzić swoją siłę.

Wszystkie zamierzenia i działania, które kochają bazie służyć do kochania się z władzy. Masz już wszystko, czego potrzebujesz od nieskończonego źródła i dlatego jesteś tu być kanał światła i miłości do świata. Więcej dajesz, tym więcej chcesz, aby dawać. Miłość oparte zamiar i działanie tworzy więcej miłości, radości, szczęścia i obfitość w swoim życiu. Im bardziej są błogosławieństwem dla innych, tym więcej szans będą objawił, aby dawać i otrzymywać błogosławieństwa we wszechświecie.

Nie ma bojaźni w miłości. Doskonała miłość usuwa wszelki strach. Kiedy zaczniesz działać z pozycji miłości, nie ma nic do zrobienia. Wszystkie twoje działania są wyrazem twojej istoty. Nie robisz coś dostać to, czego nie masz. To jest strach na bazie akcja, która pochodzi z pozycji brak. Robisz to co robisz, bo trzeba coś dać. Miłość na bazie działań pochodzą z pozycji obfitości i kompletności. Zdobyć władzę, by stać się bardziej wydajne w miłości. Cała władza ma służyć miłości.

Wszyscy chcą przyjść do miejsca pokoju. Możemy dotrzeć tam ze strachu i miłości. Kiedy szukamy pokoju z pozycji strachu, będziemy musieli ciągle wzrasta naszej mocy, dopóki nie są bardziej skuteczne niż ktokolwiek inny wokół nas, tak że będą one musiały być podporządkowane nas ze względu na ich strachu naszej mocy. Ale gdy szukamy pokoju z pozycji miłości, mamy już spokój wewnątrz, ponieważ wiemy, że są połączone z każdym i wszystko jest brane Zadbane przez jeden w niebie, który nas kocha.

Oszczędzanie pieniędzy jest dobrą rzeczą. Ale kiedy akcja oszczędzania pieniędzy jest strach opiera, oszczędzasz na czarną godzinę. Jesteś gromadzenia środków na pewien czas, kiedy można być hospitalizowany z powodu choroby lub wypadku. Kiedy akcja oszczędzania pieniędzy jest miłość oparta, oszczędzasz na możliwości inwestowania. Wiesz, że sytuacje robić dobre przyjdzie w przyszłości i chcesz być przygotowany z niezbędnymi zasobami do podjęcia je.

Kiedy żyjesz w strachu, żyjesz w przeszłości lub przyszłości. Robisz wszystko, aby się czegoś, co już się stało, lub w celu zapobieżenia coś, czego spodziewasz się stało. Ale kiedy żyje w miłości, żyje w teraźniejszości. Robisz wszystko, aby cieszyć się, co dzieje się teraz. Nie są obciążone przeszłości lub obawiają się przyszłości. Puścisz, co było przed i zdecydują, co ma nadejść w Gods ręce. Jesteś wolny, aby po prostu przeżyć chwilę obecną i doświadczyć go w pełni.

Efekt strachu i miłości odnosi się do obszaru wytrwałości, jak również. Kiedy grasz ze strachu, musisz wytrwać w swoich działań w celu przezwyciężenia coś w końcu. Sukces jest jak cel z wielu barier, które trzeba przełomu, aż w końcu się do niego. Ale kiedy działa z miłości, jesteś po prostu wyrażając miłość, że jesteś. Nie będzie można odmówić wyrażenia swojej miłości i będzie dalej robić, co przynosi radość. Kochać działania przychodzi bez konieczności wytrwania. To po prostu cant być zatrzymany.

Gdybyś był naprawdę odważny, ciągle będzie robić to, co robisz teraz? Czy byłbyś pozostawiając coś na przyszłość lub planują podjąć działania na nią w teraźniejszości? Ludzie, którzy są nieustraszony nie czekaj na wyimaginowanej przyszłości, która nigdy nie nadejdzie, ale zdecydują się działać na swych pragnień w teraz. Zdecydują się wyrazić Co w serca bez powstrzymując dopiero w późniejszym czasie. Zdecydują się dać to, czego naprawdę chcą dać, aby każdy, kto chce dać teraz.

Zobacz profil autora http://obsesja.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach