Obsesja maniakalna,czystości,lęk przed miłością,odchudzania,obsesja jedzenia,obsesja psychologia

You are not connected. Please login or register

Lęk przed miłością

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Lęk przed miłością on Czw Kwi 05, 2012 10:46 am

Admin


Admin
Podnieść swoją wibrację - Przeprowadzka od strachu, ufać, kochać.

Aby podnieść swoją wibrację na stałe i radośnie ćwiczyć porusza się ze strachu i do miłości. Jeśli możesz pracować z miejsca miłości częściej będziesz czuć się bardziej radosnych i spokojnych i przyciągnąć dużo więcej miłości w swoim życiu. Pamiętaj, że niezależnie od energii można umieścić w świat jest odbijana z powrotem do Ciebie. Nasz świat zewnętrzny jest po prostu odbiciem naszego wewnętrznego świata.

Jak poruszać się ze strachu? Po pierwsze, rozpoznać, co twój strach jest-to jest brak zaufania do przyszłości. Jest to brak zaufania, że ​​wszystko będzie OK. Jest to brak zaufania, że ​​Wszechświat jest przyjazny. Czy jest to brak zaufania do siebie samego tworzenia pozytywnego wydarzenia w swoim życiu. Aby wyjść strach najpierw trzeba stwierdzić, że ufasz, że przyciągają wspaniałe wydarzenia i ludzi w swoim życiu.

Teraz, jak ufamy we Wszechświecie i zaufać sobie? Odpowiedź jest z miłością. Miłość jest najpotężniejszą energii we Wszechświecie, a to może zastąpić wszystkie inne energie. Ćwicz zbliża się każdą chwilą z miłością i sercem otwartym. Podczas jazdy w samochodzie, praktykując miłość uczucie i wiara w siebie i wszechświata. Wyślij małe promienie miłości do każdego z przechodzeniem. Kiedy w pracy, praktyka wysyłania miłości do swoich współpracowników. Odbierz telefon, z miłością. Odpowiadania na wnioski o miłości. Ćwicz!

Będąc miłości w każdej chwili jest wyzwaniem, zwłaszcza, gdy jesteś wśród ludzi, którzy nie są bardzo kochać w zamian. Ci ludzie potrzebuję twojej miłości najbardziej, ponieważ są one odbiciem, gdzie nie są kochającym dla siebie. Wyślij im więcej miłości. Więcej miłości można wysyłać, tym więcej będzie podnieść swoją wibrację, rozpocznie Prawo Przyciągania w sposób najbardziej potężny i tworzyć pozytywną siłą w świecie.

Ufając Wszechświat i bycie kochającym jest potężny i radosny sposób na życie. Jeśli chcesz uzyskać więcej miłości w świecie należy rozpocząć w środku, z samym sobą. Gdy się siła miłości w świecie wszystko przesunie dla Ciebie. Co będzie potrzebne do strachu? Ustawieniu promienną aurę miłości wokół siebie, że będzie mogła cię osłonić od negatywnych energii.

Zobacz profil autora http://obsesja.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach