Obsesja maniakalna,czystości,lęk przed miłością,odchudzania,obsesja jedzenia,obsesja psychologia

You are not connected. Please login or register

Lęk przed facetami

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Lęk przed facetami on Czw Kwi 05, 2012 10:40 am

Admin


Admin
Jak sam tytuł wskazuje, androphobia jest nienormalne i uporczywy lęk przed mężczyznami. Chociaż strach przed tego typu mogą być spowodowane przez fascynacji statystyk kryminalnych, to nie zawsze przyczyną fobii jest. W większości przypadków androphobia został opracowany ze względu na traumatyczne wydarzenie. Może to być wiele rzeczy, które wahają się od widząc swoją matkę fizycznie lub ustnie nadużywany do bycia ofiarą gwałtu w każdym wieku. To może być ściśle związane z obawy przed gwałtem, virginitiphobia, choć osoby, które cierpią na to nigdy nie był ofiarą gwałtu, ale wciąż boją się go tak, jakby miały.

Androphobia może mieć negatywny wpływ na Twoje życie osobiste i zawodowe. Wiele osób cierpiących z androphobia żyć jedno dla większości ich życia bez psychologicznego leczenia. Chociaż można żyć normalnie pełen przyjaciół i wielu innych serwisach społecznościowych, nigdy nie można wiedzieć, czym jest małżeństwo jak. Niektóre osoby mogą mieć żadnych problemów z tym, ale jest wiele kobiet, które chcą w związku małżeńskim życiu, ale w stanie podjąć tę drogę ze względu na androphobia.

Jeśli chodzi o twoje życie zawodowe, państwo to nie jest tajemnicą, że większość pracy składa się z mężczyznami. Stosunek kobiet do mężczyzn znacznie wzrosła w ciągu trzydziestu lat, ale statystyki nadal wykazują umiarkowaną marżę. To tam fobia mężczyzn może uniemożliwić uzyskanie awansu, podwyżki lub nawet uzyskania zatrudnienia. Nie mówię, musisz koniecznie jak twój mężczyzna współpracownicy, ale nie muszą być społeczne w miejscu pracy, aby być w stanie poruszać się w eg kariery, (wywiady, spotkania itp.).

Więc teraz można zobaczyć, jak różne obszary swojego życia może mieć wpływ androphobia. Na innej notatce, istnieje wiele małych dziewczynek na świecie, które są naturalnie boi się ludzi z bardzo młodym wieku. Nie chcę żadnych matki natychmiast założyć, że ucierpiały w przeszłości dla nich opracowaliśmy ten strach. Większość małych dzieci boją się ludzi z powodu ich głębokich brzmień i wielkości, a nie coś bardziej poważnego. Można określić, czy prawdziwy problem istnieje, jeśli utrzymuje się przez ich starszych lat. Strach przed ludźmi jest czymś uważam za bardzo powszechne i leczyć. Z właściwego doradztwa, wiele kobiet może przezwyciężyć strach przed człowiekiem i przejść do prowadzić udane życie z niższym poziomie stresu.

Zobacz profil autora http://obsesja.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach